WIZZ AIR W NOWYM MALOWANIU NA EPGD

WIZZ AIR W NOWYM MALOWANIU NA EPGD

Mijający 2015 rok na gdańskim lotnisku to oprócz rosnącej ilości obsługiwanych pasażerów i wizyt na co dzień nie spotykanych w Trójmieście samolotów, to również nowe oblicze najczęściej widywanego samolotu na płycie lotniska im. Lecha Wałęsy.

Mowa o przewoźniku Wizz Air, który zdecydował się na odświeżenie wizerunku. Ten węgierski i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej stale rozwija się o kolejne destynacje. Firma działa od 2003 roku i posiada obecnie flotę złożoną z 63 samolotów Airbus A320 operujących na blisko 390 trasach.

Władze firmy zdecydowały się na przemalowanie samolotów i zmianę logo z okazji 11 urodzin, przy czym zmianę barw przejdą nie tylko nowozamawiane samoloty, ale również wszystkie obecnie używane, które pozostaną we flocie omawianej linii lotniczej. Najprawdopodobniej nowe malowanie otrzymywać będą samoloty przy okazji okresowych przeglądów „D-check” podczas których zdarza się usuwać z kadłubów dotychczasową farbę aby przeprowadzić inspekcję poszycia.

Przewoźnik uruchomił również nową stronę internetową, zaprezentował nowe uniformy obsługi oraz zapowiedział zmiany mające m.in. poprawić jakość obsługi oraz wprowadził przydział miejsc i łatwy wybór między usługami niskokosztowymi a możliwymi dodatkowymi. Zobaczymy w miarę postępu czasu jakie będzie rzeczywiste odzwierciedlenie zapowiadanych zmian.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną fotorelacją i zapraszamy do śledzenia kolejnych.

Tekst: Rafał Trzciński